Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Články

Nechtové štúdio Bratislava - Dúbravka

Nechtové štúdio DANAIL Vám ponúka profesionálne služby v oblasti nechtového dizajnu gélovou aj akrylovou metódou a služby v starostlivosti o prírodné nechty. Naše nechtové dizajnérky Vám pomôžu pri výbere vhodného zdobenia pre každú príležitosť, či už v klasickom alebo extravagantnejšom prevedení. K práci používame iba vysokokvalitné materiály a produkty a dodržiavanie prísnej hygieny je u nás samozrejmosťou!

Okrem služieb v oblasti poskytovania starostlivosti o Vaše nechty sa spoločnosť DANAIL zaoberá dovozom a veľkoobchodom špičkovej holandskej nechtovej kozmetiky  Magnetic logonielen pre profesionálov!

Naše školiace centrum   Magnetic Nail Academy usporiada kurzy, pre záujemcov stať sa nechtovou dizajnérkou, akreditované Ministerstvom školstva „Manikúra a modeláž nechtov“ a taktiež rôzne nadstavbové a doplňujúce semináre za účasti domácich a zahraničných lektorov!

S potešením Vás uvítame v našom útulnom štúdiu, kde sa o Vás postaráme! Oddýchnite si a nechajte sa rozmaznávať od profesionálov!

O sortimente ponúkaných služieb sa môžete informovať na telefónnom čísle: +421/903 785 882 alebo +421/905 682 481, kde sa môžete priamo objednať.

 

Nájdete nás v Bratislave - Dúbravka oproti obchodnému centru Saratov.

Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.