Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Gélový Nail art

Cena: 60, EUR

Gélový Nail artTento kurz je určený dizajnérkam, ktoré majú malé, alebo žiadne skúsenosti s gélovým nailartom a súčasne dizajnérkam, ktoré hľadajú inšpiráciu pre svoju prácu. Naučíme sa kombinovať gély tak, aby sme vytvorili efektívne pozadia pre následný nailart, nailart gél v géle, abstraktné vzory,kvetinky, lístočky, dúhové nechty (vytváranie prechodov glitrových gélov), aqua flitrový efekt, vkladanie ozdôb, kamienkov .... Vysvetlíme rozdiely techniky gélového nail artu - mokrý do mokrého, mokrý do suchého, mokrý do výpotku.

Kurz je určený pre začiatočníčky ako aj pokročilé nechtové dizajnérky. Tento  kurz je venovaný populárnej technike zdobenia nechtov –   gélovej technike s použitím farebných a priesvitných  gélov dosiahnutie zaujímavejších a efektnejších výsledkov. Na kurze sa naučíte pracovať s farebnými gélmi, tienovanie a ako správne dosiahnuť viacúrovňové dizajny.

 

Na kurz je potrebné si vziať Vaše vlastné štetce – gélové, zdobiace (ploché, guľaté, tenký vlas...)  a bežné pracovné pomôcky (blok na zmatnenie tipov, pliníky,  paleta na miešanie farieb, čistič gélu...). Materiál k práci – farby,  tipy, gély Vám budú k dispozícii poskytnuté zdarma v rámci seminára. Účasť modelu nie je nutná, výuka prebieha na tipoch. Na školení môžu byť prítomní iba platiaci účastníci. Počas školenia je možnosť  zakúpiť si výrobky zn. Magnetic s 10% zľavou. Po ukončení seminára účastníci  obdržia certifikát o absolvovaní kurzu.

Maximálny počet účastníkov je 15 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu sú 2 týždne pred začiatkom kurzu. V cene kurzu je zahrnuté občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko). Obed nie je zahrnutý v cene.

Pre bližšie informácie  ohľadom školenia sa prosím informujte telefonicky na tel. číslach 0903/785882 a 0905/682481 alebo prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , www.magnetic-nail-design.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.