Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Fiberglass systém

Cena: 60,-EUR

Géllak - GELPOLISHFiberglas, niekedy nazývaný tiež polyester alebo živica je materiál používaný pri stavbe lodí a surfových dosiek. Nechty z Fiberglas sú tenké, pružné a perfektne držia. Fiberglas technika je okrem iného používaná pre opravu a spevňovanie nechtov.
Pretože Fiberglas system je považovaný ako doplnková technika k ostatným technikám, môžete absolovovat tento kurz len v prípade predchádzajúceho osvojenia gelovej alebo akrylovej modeláže.
V tomto kurze sa naučíte m.j. ako spevňovať nechty Fiberglas, ako upraviť nerovnomerne rastúce nechty a ako opraviť poškodené umelé nechty.

 

V tomto kurze výučba prebieha na zapožičanom Nail trénerovi - umelej ruke. Pri práci v kurze budete používať váš materiál - Fiberglass set a ďalšie potrebné pomôcky, ktoré si môžete zakúpiť najneskôr pred začatím kurzu so zľavou 10%.

Počas seminára si budete môcť zakúpiť výrobky MAGNETIC s 10% zľavou.
Po ukončení obdržíte certifikát o absolvovaní seminára.
Na seminári môžu byť prítomní iba platiaci účastníci.
V cene kurzu je  malé občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko nápoje …). Obed nie je v cene.
Maximálny počet účastníkov je 10 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu najneskôr 1 týždeň pred začiatkom kurzu.

Pre bližšie informácie  ohľadom školenia sa prosím informujte telefonicky na tel. číslach 0903/785882 a 0905/682481 alebo prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ,www.magnetic-nail-design.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.