Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Modeláž gélom na šablóny

Cena: 80,-EUR

Modeláž gélom na šablónyTento kurz je určený dizajnérkam, ktoré ešte nemajú žiadne skúsenosti práce s gelovým systémom, alebo už s gélovým systémom pracujú, ale iba v kombinácii s tipmi a radi by si rozšírili svoje vedomosti aj o prácu na šablóny.

Kurz Vám poskytne komplexné informácie a postupy ako profesionálne modelovať základné gélové nechty s použitím šablón. Okrem správneho nasadzovania šablón, klasickej modelácie,  zvládnete i modeláciu francúzskej manikúry či modeláciu s predĺžením nechtového lôžka pomocou make-up gélu. Kurz Vám poskytne presné informácie ako s použitím šablón opraviť modeláciu alebo modelovať nechet i na zdeformovaný alebo ohryzený základ.

 

Na tento praktický seminár je NUTNÉ si zabezpečiť vlastný model s jednou rukou s prírodnými nechtami. Modelka nesmie byť nechtová dizajnérka!
Na seminár si prineste svoje obľúbené štetce na gél,  pilníky a ostatné pomôcky na modeláž nechtov( pinčovacie pinzety,svorky, kefka na prach, UV lampa, čistič gélu...). Materiál na modeláž  ( gély,  šablóny... ) Vám budú poskytnuté v rámci seminára zdarma. Počas seminára si budete môcť zakúpiť výrobky MAGNETIC s 10% zľavou.

Po ukončení obdržíte certifikát o absolvovaní seminára.
Na seminári môžu byť prítomní iba platiaci účastníci.
V cene kurzu je  malé občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko nápoje …). Obed nie je v cene.
Maximálny počet účastníkov je 10 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu najneskôr 1 týždeň pred začiatkom kurzu.

Bližšie informácie: Magnetic nail Academy, Ing. Dana Vizárová, tel, č, 0905/682 481, 0903/ 785882, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , www.danail.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.