Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Modeláž Stiletto nechtov gélom

V tomto seminári sa zameriame na vytvorenie perfektných Stiletto nechtov gélovou technikou bez kompromisov! Aj v tomto seminári využijeme najnovšie pracovné trendy a postupy! Predstavíme vám úplne nový spôsob, ako vymodelovať krajšie a štíhlejšie nechty pri zachovaní pevnosti aj tuhosti nechtov.

Naučíme vás najmä správny spôsob nasadzovania šablón pre rôzne tvary nechtov, perfektnú modeláž a pinčovanie do vhodného tvaru. Pri pilovaní použijeme nové XXL pilníky a efektívny a konzistentný spôsob práce s ohľadom na správnu stavbu tohto tvaru nechtu.

V tomto kurze sa čiastočne zameriame aj na vnorený nail art, bez ktorého snáď Stiletto ani nemôže byť:) Naučíte sa tiež predlžovať nechtové lôžko vhodným typom stavebného materiálu i s ohľadom na farbu pleti ruky. Pomocou tzv pinčovania dokážete vymodelovať štíhle a pritom pevné nechty, po ktorých túži každá žena!

 

Na tento praktický seminár je NUTNÉ si zabezpečiť vlastný model s jednou rukou s prírodnými nechtami – bez akrylu a gélu. Modelka nesmie byť nechtová dizajnérka!
Na seminár si prineste svoje obľúbené štetce (gél,  painting), pilníky a ostatné pomôcky na modeláž nechtov( pinčovacie pinzety,svorky, kefka na prach, UV lampa, čistič gélu...). Materiál na modeláž ( gél,   farby, šablóny... ) Vám budú poskytnuté v rámci seminára zdarma. Počas seminára si budete môcť zakúpiť výrobky s 10% zľavou.

Po ukončení obdržíte certifikát o absolvovaní seminára.
Na seminári môžu byť prítomní iba platiaci účastníci.
V cene kurzu je  malé občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko nápoje …). Obed nie je v cene.
Maximálny počet účastníkov je 10 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu najneskôr 1 týždeň pred začiatkom kurzu.

Cena: 80,-EUR

Bližšie informácie: Magnetic nail Academy, Ing. Dana Vizárová, tel, č, 0905/682 481, 0903/ 785882, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , www.danail.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2018 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.