Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Základy akrylovej modeláže

Cena: 100,- Eur

Základy akrylovej modelážeTento kurz je určený dizajnérkam, ktoré majú malé alebo žiadne skúsenosti s akrylom. Je vhodný pre nechtové dizajnérky, ktoré pracujú s gélom a radi by svoje vedomost rozšírili aj o prácu s akrylovým systémom. Predstavíme si jedinečný akryl rady Prestige firmy Magnetic, jeho vlastnosti a výhody práce s ním. Hlavnou náplňou kurzu bude základná teórie práce s akrylom, udržiavanie štetcov v dobrej kondícii (bez dobrého štetca, neurobíte dobré nechty), nasadzovanie šablón, predlžovanie lôžka pomocou camouflage (make-up) púdrov, pinčovanie do úzkeho tvaru, správne pilovanie a leštenie  do vysokého lesku.

Na tento praktický seminár je NUTNÉ si zabezpečiť vlastný model s jednou rukou s prírodnými nechtami – bez akrylu a gélu. Modelka nesmie byť nechtová dizajnérka!
Na seminár si prineste svoje  štetce na  akryl, pilníky a ostatné pomôcky na modeláž nechtov( pinčovacie pinzety,svorky, kefka na prach ... Materiál na modeláž (púdre,  ligiud,  šablóny... ) Vám budú poskytnuté v rámci seminára zdarma. Počas seminára si budete môcť zakúpiť výrobky s 10% zľavou.

Po ukončení obdržíte certifikát o absolvovaní seminára.
Na seminári môžu byť prítomní iba platiaci účastníci.
V cene kurzu je  malé občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko nápoje …). Obed nie je v cene.
Maximálny počet účastníkov je 10 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu najneskôr 1 týždeň pred začiatkom kurzu.

Bližšie informácie: Magnetic nail Academy, Ing. Dana Vizárová, tel, č, 0905/682 481, 0903/ 785882, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , www.danail.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.