Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Základy gelovej modeláže

Cena: 100,-EUR

Základy gélovej modelážeZáklady gélovej modeláže pre začínajúce nechtové dizajnérky. Princíp gélovej modeláže, práca s rôznymi typmi gélov a  pilníkov, vlastnosti gélov, gélová modeláž na tipy, pilovanie gélovej modeláže, starostlivosť o gélovú modeláž. U účastníkov tohto kurzu predpokladáme znalosť teórie manikúry a aplikácie tipov.

Na tento praktický seminár  nie je nutné si zabezpečiť vlastný model, je možnosť pracovať na nail trénerovi – umelej ruke. V prípade účasti modelky,  modelka nesmie byť nechtová dizajnérka!
Na seminár si prineste svoje obľúbené štetce na gél , pilníky a ostatné pomôcky na modeláž nechtov( pinčovacie pinzety,svorky, kefka na prach, UV lampa, čistič gélu, lepidlo na tipy, kater na tipy..). Materiál na modeláž ( gél,  tipy,  šablóny... ) Vám budú poskytnuté v rámci seminára zdarma. Počas seminára si budete môcť zakúpiť výrobky s 10% zľavou.

Po ukončení obdržíte certifikát o absolvovaní seminára.
Na seminári môžu byť prítomní iba platiaci účastníci.
V cene kurzu je  malé občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko nápoje …). Obed nie je v cene.
Maximálny počet účastníkov je 10 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu najneskôr 1 týždeň pred začiatkom kurzu.

Bližšie informácie: Magnetic nail Academy, Ing. Dana Vizárová, tel, č, 0905/682 481, 0903/ 785882, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , www.danail.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.