Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Maľba technikou One Stroke II

Cena 60,-EUR
Čas trvania: 10.00 - 17.00 hod

Maľba technikou One Stroke IITento kurz maľovania s vodou riediteľnými akrylovými farbami nadväzuje a je pokračovaním kurzu „Ručná maľba technikou OneStroke – 1. stupeň“. Kurz je určený pre mierne pokročilé nechtové dizajnérky, ktoré už sčasti ovládajú ručnú maľbu - základné ťahy štetcom, miešanie farieb, tvorbu pozadia a jednoduché kvetinky a lístočky. Náplňou kurzu budú zložitejšie kvetinové kompozície a vzory ako sú rôzne druhy ruží (zatvorené, otvorené, divé ruže...), tulipány, irisy, sirôtky a samozrejme rôzne druhy a tvary lístočkov (otvorených, prevrátených...) a púčikov. Okrem kvetinových variácií to budú rôzne dizajny maľované technikou One Stroke (tvár, ovocie, francúzska manikúra, abstraktné vzory.).

 

Na kurz je potrebné si vziať Vaše vlastné štetce na maľovanie (ploché,tenké, zdobiace... )  a bežné pracovné pomôcky (blok  na zmatnenie tipov, paleta na miešanie farieb...). Materiál k práci: farby, tipy Vám budú k dispozícii poskytnuté zdarma v rámci seminára. Účasť modelu nie je nutná, výuka prebieha na tipoch. Na školení môžu byť prítomní iba platiaci účastníci. Počas školenia je možnosť  zakúpiť si výrobky zn. Magnetic s 10% zľavou.

Po ukončení seminára účastníci  obdržia certifikát o absolvovaní kurzu. Maximálny počet účastníkov je 15 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu je 1  týždeň pred začiatkom kurzu. V cene kurzu je zahrnuté občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko). Obed nie je zahrnutý v cene.

Pre bližšie informácie  ohľadom školenia sa prosím informujte 
telefonicky na tel. číslach 0903/785882 a 0905/682481 alebo  
prostredníctvom e-mailu  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ,
www.magnetic-nail-design.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.