Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Svadobný Nail Art

Cena: 60,-EUR

Svadobný Nail ArtNáplňou kurzu bude ručná maľba akrylovými farbami. Školenie je vhodné pre pokročilé nechtov dizajnérky ako aj začiatočníčky, ktoré aspoň trochu ovládajú ručnú maľbu. Školenie je zamerané na vytvorenie vždy aktuálnych zdobení, vzorov špeciálne určených  pre nevesty. Ide o jemné, romantické zdobenia pre ten deň „D“, kedy každá nevesta chce byť čo najkrajšia. Tipy sa budú maľovať kombináciou rôznych techník maľby: akvarel, One stroke a klasická maľba.

Na kurze sa naučíte jemné romantické kvetinové vzory, extravagantné lineárne zdobenia ako aj abstraktné vzory a krajkové variácie.
Neváhajte a príďte si rozšíriť svoje portfólio zdobení, aby ste mohli uspokojiť všetky ich predstavy a nároky konzervatívnejších ale aj odvážnejších neviest.

 

Na kurz je potrebné si vziať Vaše vlastné štetce na maľovanie(ploché,tenké, zdobiace... )  a bežné pracovné pomôcky (blok na zmatnenie tipov, paleta na miešanie farieb...). Materiál k práci – farby, tipy Vám budú k dispozícii poskytnuté zdarma v rámci seminára. Účasť modelu nie je nutná, výuka prebieha na tipoch. Na školení môžu byť prítomní iba platiaci účastníci. Počas školenia je možnosť  zakúpiť si výrobky zn. Magnetic s 10% zľavou. Po ukončení seminára účastníci  obdržia certifikát o absolvovaní kurzu.

Maximálny počet účastníkov je 15 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu sú 2 týždne pred začiatkom kurzu. V cene kurzu je zahrnuté občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko). Obed nie je zahrnutý v cene.

V prípade záujmu zabezpečíme ubytovanie v mieste konania školenia.

Pre bližšie informácie  ohľadom školenia sa prosím informujte telefonicky na tel. číslach 0903/785882 a 0905/682481 alebo prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , www.magnetic-nail-design.sk

 

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.