Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Black and White Nail Art

Cena: 60,- EUR

Black and White Nail ArtNáplňou kurzu bude ručná maľba akrylovými farbami. Školenie je vhodné pre pokročilé nechtové dizajnérky ako aj začiatočníčky, ktoré aspoň trochu ovládajú ručnú maľbu, One Stoke techniku a akvarelovú techniku.
Farebná kombinácia motívu – to je vždy problém pre zákazníčky.  Nie všetky  zákazníčky sú odvážne a neboja sa farebnejších kombinácií. Väčšina z nich preferuje niečo univerzálne, tak aby sa to hodilo kú všetkým farebným kombináciám a štýlom oblečenia. Čierno biele vzory sú preto veľmi populárne a nikdy nevyjdú z módy sú vhodné aj pre konzervatívnejšie klientky.

 

Na kurz je potrebné si vziať Vaše vlastné štetce na maľovanie(ploché,tenké, zdobiace... )  a bežné pracovné pomôcky (blok na zmatnenie tipov, paleta na miešanie farieb...). Materiál k práci – farby, tipy Vám budú k dispozícii poskytnuté zdarma v rámci seminára. Účasť modelu nie je nutná, výuka prebieha na tipoch. Na školení môžu byť prítomní iba platiaci účastníci. Počas školenia je možnosť  zakúpiť si výrobky zn. Magnetic s 10% zľavou. Po ukončení seminára účastníci  obdržia certifikát o absolvovaní kurzu.

Maximálny počet účastníkov je 15 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu sú 2 týždne pred začiatkom kurzu. V cene kurzu je zahrnuté občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko). Obed nie je zahrnutý v cene.

Pre bližšie informácie  ohľadom školenia sa prosím informujte telefonicky na tel. číslach 0903/785882 a 0905/682481 alebo prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ,www.magnetic-nail-design.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.