Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Perfektná francúzska manikúra

Cena: 60,-EUR

Perfektná francúzska manikúra Ešte stále nemáte jasno v tom, ako vytvoriť dokonalú francúzsku manikúru? Nedarí sa Vám  nájsť ten správny trik na to aby bola Vaša smile line krásne čistá, ostrá, rovnomerná na oboch stranách a dostatočne hlboká? Ako postupovať pri modeláži s hustejším gélom, s extrémne bielym riedkym gélom, s akrylovým práškom a ako pri modeláži s kamuflážnym materiálom? Aký štetec alebo nástroj je najvhodnejšie používať? Ako postupovať pri doplňovaní a následnej úprave po odrastení nechtov, aby ste dosiahli maximálny efekt a kvalitu pri minimálnej námahe a v čo možno najkratšom čase?

Ak ste na všetky tieto otázky odpovedali kladne, tak toto praktické školenie je určené práve pre Vás! Naučíme Vás triky, ako postupovať, aby Vaša francúzska manikúra bola  vždy dokonalá a elegantná a aby zodpovedala tvaru a dĺžke nechtov zákazníčky. Ak máte praktické otázky a problémy, s ktorými ste sa stretli pri práci a neviete na ne odpoveď, prineste ich so sebou a spoločne ich budeme riešiť!

 

Školiteľ:

Ing. Dana Vizárová –  2. násobná Majsterka SR v Nail Designe, víťazka  a držiteľka popredných pozícií na súťažiach v Nail Designe na Slovensku aj v zahraničí, certifikovaný školiteľ pre Magnetic Nail Academy, člen poroty v súťažiach v Nail Dizajne.

Na tento praktický seminár je NUTNÉ si zabezpečiť vlastný model s jednou rukou s prírodnými nechtami. Modelka nesmie byť nechtová dizajnérka!

Na seminár si prineste svoje obľúbené štetce na gél (akryl),  pilníky a ostatné pomôcky na modeláž nechtov( lepidlo na tipy, kater,  kefka na prach, UV lampa, čistič gélu...). Materiál na modeláž  ( gély, akryl,   šablóny, tipy.. ) Vám budú poskytnuté v rámci seminára zdarma. V prípade ak máte materiál, a neviete či je vhodný na prácu, kľudne ho prineste so sebou.


Počas seminára si budete môcť zakúpiť výrobky MAGNETIC s 10% zľavou.
Po ukončení obdržíte certifikát o absolvovaní seminára.
Na seminári môžu byť prítomní iba platiaci účastníci. V cene kurzu je  malé občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko nápoje …). Obed nie je v cene.
Maximálny počet účastníkov je 10 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu najneskôr 1 týždeň pred začiatkom kurzu.

Pre bližšie informácie  ohľadom školenia sa prosím informujte telefonicky na tel. číslach 0903/785882 a 0905/682481 alebo prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , www.magnetic-nail-design.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2018 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.