Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Mix Media

Cena: 95,- EUR

Mix mediaŠkolenie je určené pre mierne pokročilejšie nechtové dizajnérky, ktoré majú skúsenosti s ručnou maľbou akrylovými a akvarelovými  farbami ako  aj prácu s akrylom.

Na školení budete postupne prechádzať rôznymi stupňami náročnosti dizajnov, od jednoduchých dizajnov budete postupne zdokonaľovať svoju techniku a zručnosti …  a kurz skončíte dizajnom, ktorý by ste na začiatku povedali, že ho nezvládnete.

Predmetom kurzu bude vytváranie dizajnov s akváriovým efektom, správna kombinácia materiálov,   dynamika a perspektíva vzoru a viacvrstvé dizajny.

 

Na kurz je potrebné si vziať Vaše vlastné štetce na maľovanie(ploché,tenké, zdobiace... ) a na modelovanie akrylom (tenký na 3D)  a bežné pracovné pomôcky (blok na zmatnenie tipov, paleta na miešanie farieb, nádobka na liquid, pilník...). Materiál k práci – farby, tipy, prášky Vám budú k dispozícii poskytnuté zdarma v rámci seminára. Účasť modelu nie je nutná, výuka prebieha na tipoch. Na školení môžu byť prítomní iba platiaci účastníci. Počas školenia je možnosť  zakúpiť si výrobky zn. Magnetic s 10% zľavou. Po ukončení seminára účastníci  obdržia certifikát o absolvovaní kurzu.

Maximálny počet účastníkov je 15 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu sú 2 týždne pred začiatkom kurzu. V cene kurzu je zahrnuté občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko). Obed nie je zahrnutý v cene.

V prípade záujmu zabezpečíme ubytovanie v mieste konania školenia.

Pre bližšie informácie  ohľadom školenia sa prosím informujte telefonicky na tel. číslach 0903/785882 a 0905/682481 alebo prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , www.magnetic-nail-design.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2018 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.