Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Tvar nechtov PIPE

Cena: 80,- EUR

Tvar nechtov PIPEKurz je určený pre pokročilé nechtové dizajnérky. Tvar nechtov PIPE je vhodnejší pre každodenné nosenie pre vaše klientky, preto si ho určite obľúbia! Jedná sa pekné štíhle nechty v tvare trubičky, ktoré majú rohy skosené do presného uhla. Tvar PIPE je kombinácia hranatých a oválnych nechtov.

Naučíte sa správny spôsob nasadzovania šablón, modeláciu C oblúku, predĺženie lôžka, techniky správneho pilovanie  pilovania a pinčovania  do technicky dokonalého tvaru PIPE.  Vaše klientky budú tento tvar milovať.

Na tento praktický seminár je NUTNÉ si zabezpečiť vlastný model s jednou rukou s prírodnými nechtami – bez akrylu a gélu. Modelka nesmie byť nechtová dizajnérka!
Na seminár si prineste svoje obľúbené štetce ( akryl, gél ) pilníky a ostatné pomôcky na modeláž nechtov( pinčovacie pinzety,svorky, kefka na prach, nádobka na liquid...). Materiál na modeláž (púdre, gély, ligiud, farby, šablóny... ) Vám budú poskytnuté v rámci seminára zdarma. Počas seminára si budete môcť zakúpiť výrobky s 10% zľavou.

Po ukončení obdržíte certifikát o absolvovaní seminára.
Na seminári môžu byť prítomní iba platiaci účastníci.
V cene kurzu je  malé občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko nápoje …). Obed nie je v cene.
Maximálny počet účastníkov je 10 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu najneskôr 1 týždeň pred začiatkom kurzu.

Bližšie informácie: Magnetic nail Academy, Ing. Dana Vizárová, tel, č, 0905/682 481, 0903/ 785882, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , www.danail.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2018 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.