Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Modelovanie a opravy gélom nechtov na nohách

Mnoho žien a mužov sa s ich nepeknými nechtami na nohách necíti dobre. Nikdy sa neodvážia,   alebo sa hanbia nosiť otvorenú obuv alebo navštíviť kúpalisko, saunu. Našťastie takéto poškodené nechty môžu byť skvele opravené nechtovou  modelážou. Vďaka moderným technológiám môžu pedikérky a nechtové dizajnérky svojím zákazníkom vytvoriť prirodzene vyzerajúce umelé nechty na nohách. Nosenie otvorených topánok a spokojnosť už nemusí byť len snom! Modeláž nechtov na nohy je aj riešením pre klientky, ktoré poškodené nechty nemajú, ale iba si chcú zabezpečiť permanentnú úpravu nechtov na dlhšiu dobu bez strachu z poškodenia alebo odlupovania laku. Ideálne riešenie na letné  obdobie! Aplikácia netrvá príliš dlho, ale aj napriek tomu modelované nechty na nohách vydržia 4 – 8 týždňov. Vymodelované nechty vyzerajú úžasne a upravené po celú dobu a pomaly odrastajú. Napriek týmto výhodám, je stále málo salónov kde by túto službu poskytovali. Ide o veľmi žiadanú a dobre oceňovanú službu, ktorá Vám pomôže vyniknúť pred konkurenčnými pedikérkami a nechtovými dizajnérkami.

Na školení Vás naučíme ako správne používať špeciálnu radu gélov s antifungicídnym zložením určených na modeláž nechtov na nohách „Pedi gély“, ako je možné opraviť poškodený nechet pomocou nalepeného tipu alebo použitím šablóny, ako prekryť nedostatky zafarbenia, zmeny tvarov nechtov a utvoriť dokonalú francúzsku manikúru.

 Na tento praktický seminár je NUTNÉ si zabezpečiť vlastný model . Modelka nesmie byť nechtová dizajnérka!

Na seminár si prineste svoje obľúbené štetce na gél ,  pilníky a ostatné pomôcky na modeláž nechtov( lepidlo na tipy, kater,  kefka na prach, UV lampa, čistič gélu...). Materiál na modeláž  ( gély, akryl,   šablóny, tipy.. ) Vám budú poskytnuté v rámci seminára zdarma. V prípade ak máte materiál, a neviete či je vhodný na prácu, kľudne ho prineste so sebou.


Počas seminára si budete môcť zakúpiť výrobky MAGNETIC s 10% zľavou.
Po ukončení obdržíte certifikát o absolvovaní seminára.
Na seminári môžu byť prítomní iba platiaci účastníci. V cene kurzu je  malé občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko nápoje …). Obed nie je v cene.
Maximálny počet účastníkov je 10 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu najneskôr 1 týždeň pred začiatkom kurzu.

Cena: 80,-EUR
Dĺžka: 8 hodín

Pre bližšie informácie  ohľadom školenia sa prosím informujte telefonicky na tel. číslach 0903/785882 a 0905/682481 alebo prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ,

www.magnetic-nail-design.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2018 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.