Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Wellness manikúra

 

Cena: 30,- EUR
Dĺžka: 8 hodín

Wellness manikúraV poslednej dobe sa čoraz viac objavujú klientky, ktoré preferujú úpravu a ošetrenie prírodných nechtov. Samozrejme však toto ošetrenie môžeme poskytnúť aj klientkám, ktoré majú modelované nechty, a tento druh ošetrenia pokožky rúk zaujme určite aj ich a budú z neho nadšené!
Wellness manikúra poskytuje aj náročným klientom pôžitok z luxusného ošetrenia rúk.Wellness manikúra je komplexná starostlivosť nielen o ruky ale aj nechty!Toto  wellness ošetrenie je nový pohľad na manikúru.

Krok za krokom Vás naučíme, ako poskytnúť tento prvotriedny servis a kompletnú starostlivosť od klasickej manikúry cez masky, peelingy, olejové zábaly, masáže až po celkový stav uvoľnenia!

Slovo wellness spája v sebe dva pojmy: wellbeing – cítiť sa príjemne a fitness – biť fit. Tento pojem nadväzuje na starogrécky štýl kalokagathie, teda krásy tela, ducha a dobra súčasne. V 17. storočí ho prvý raz použil Angličan A. Johnson ako synonymum dobrého zdravia, kondície a relaxu. Pred 30 rokmi ho začali propagovať v USA a postupne sa dostáva aj k nám. Dnes wellness predstavuje zdravý životný štýl.
Wellness, to je stav, keď je naše telo zdravé a uvoľnené, práve tak ako naša myseľ. Zdravie závisí od psychického stavu, práve tak ako psychický stav závisí na zdraví. Sú navzájom natoľko prepojené, že pre svoje telo nemôžeme spraviť nič bez toho, aby sme brali ohľady aj na dušu.

Šikovné ruky manikérky v spojení s výhodami Wellness manikúry dokážu zázrak na počkanie. Ruky dostanú svoj zaslúžený oddych a klient alebo klientka svoju pohodu, prekvapenie, inšpiráciu i zábavu.

Na tento praktický seminár nie je NUTNÉ si zabezpečiť vlastný model . Všetok materiál potrebný k práci Vám bude v rámci školenia poskytnutý zdarma.
Počas seminára si budete môcť zakúpiť výrobky MAGNETIC s 10% zľavou.
Po ukončení obdržíte certifikát o absolvovaní seminára.
Na seminári môžu byť prítomní iba platiaci účastníci. V cene kurzu je  malé občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko nápoje …). Obed nie je v cene.
Maximálny počet účastníkov je 10 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu najneskôr 1 týždeň pred začiatkom kurzu.
Pre bližšie informácie  ohľadom školenia sa prosím informujte telefonicky na tel. číslach 0903/785882 a 0905/682481 alebo prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ,
www.magnetic-nail-design.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.