Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

3D akrylové zdobenie - „1“

3D akrylové zdobenieTento kurz je určený pre nechtové dizajnérky, ktoré ovládajú základnú prácu  s akrylom, ale  takmer žiadne skúsenosti s 3D zdobením.
V tomto kurze sa naučíte základné princípy tieňovania akrylovými práškami (vytváranie podkladov), jednoduché 3D akrylové zdobenie – základné tvary kvietkov, jednovrstvé zdobenie, štruktúrované lístky a dozdobenie jednotlivých dizajnov.

Na školenie je potrebné si so sebou priniesťsvoj štetec na akrylovú modeláž (veľ. 8-10), štetec na 3D zdobenie (odporúčame č 4 alebo štetec Ikebana) a ďalšie tenké štetce na nail art. Vhodný štetec si môžete zakúpiť pred začatím kurzu. Štetec nie je v cene kurzu a je nevyhnutnou pomôckou. Všetok ostatný materiál (tipy, akrylové prášky, liquid) Vám bude poskytnutý v rámci školenia zdarma. V prípade potreby je možné si štetce zakúpiť na školení. Počas seminára si budete môcť zakúpiť výrobky s 10% zľavou. Výučba prebieha na tipoch.

Po ukončení obdržíte certifikát o absolvovaní seminára.
Na seminári môžu byť prítomní iba platiaci účastníci.
V cene kurzu je  malé občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko nápoje …). Obed nie je v cene.
Maximálny počet účastníkov je 10 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu najneskôr 1 týždeň pred začiatkom kurzu.

Cena: 60,- EUR
Trvanie: 8 hodín

Bližšie informácie: Magnetic nail Academy, Ing. Dana Vizárová, tel, č, 0905/682 481, 0903/ 785882, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , www.danail.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.