Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Technika správneho pinčovania


Páčia sa Vám krásne štíhle nechty, ktoré z čelného pohľadu  pripomínajú tunel? Už ste niečo počuli o pinčovaní nechtov, ale stále neviete ako na to? Už ste to skúšali, ale tunel nebol nikdy dokonalý?
Toto školenie je zamerané, aby ste si urobili jasno v tejto novej technike modelácie a architektúry nechtov. Pomocou pinčovania dosiahnete veľmi stabilné a odolné nechty voči nárazom ale pritom opticky veľmi tenké a štíhle! Vaše zákazníčky si ich  zamilujú!
Školenie je určené pre pokročilejšie nechtové dizajnérky, ktoré ovládajú prácu s gélom aj s akrylom.  Naučíme Vás ako správne pinčovať, postupy, správnu architektúru pinčovaných nechtov a aký materiál a pomôcky je potrebné použiť. Ukážeme Vám postupy pinčovania klasických  hranatých gélových aj akrylových nechtov.
Na tento praktický seminár je NUTNÉ si zabezpečiť vlastný model s  prírodnými nechtami – bez akrylu a gélu. Modelka nesmie byť nechtová dizajnérka!
Na seminár si prineste svoje obľúbené štetce ( akryl, gél ) pilníky a ostatné pomôcky na modeláž nechtov( pinčovacie pinzety,svorky, kefka na prach, nádobka na liquid...). Materiál na modeláž (púdre, gély, ligiud, , šablóny, tipy... ) Vám budú poskytnuté v rámci seminára zdarma. V prípae potreby si budete môcť počas seminára materiál a nástroje  zakúpiť  s 10% zľavou.
Po ukončení obdržíte certifikát o absolvovaní seminára.
Na seminári môžu byť prítomní iba platiaci účastníci.
V cene kurzu je  malé občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko nápoje …). Obed nie je v cene.
Maximálny počet účastníkov je 10 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu najneskôr 1 týždeň pred začiatkom kurzu.
Bližšie informácie: Magnetic nail Academy, Ing. Dana Vizárová, tel, č, 0905/682 481, 0903/ 785882, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , www.danail.sk

Cena: 80,-EUR
Dĺžka trvania: 10,00 – 18,00 hod

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2018 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.