Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

One Stroke Akvarel

OneStrokeAkvarel1Cena: 60,-EUR
Čas trvania: 10.00 - 17.00 hod

Nová technika zdobenia!  Kombinácia maľby technikou One Stroke s akvarelovým efektom!

Na prácu sa využívajú klasické akrylové farby, nie je potrebná ďalšia investícia do nových farieb. Aby ste zvádli túto techniku, nie je nutné ovládať  maľbu One Stroke. Ak ju však ovládate  - je to pre Vás výhodou.

Maľba One Stroke Akvarel je veľmi jemná maľba, vhodná predovšetkým pre konzervatívnejšie klientky, svadobné a decentné zdobenie.

Na kurz je potrebné si vziať Vaše vlastné štetce na maľovanie (ploché,tenké, zdobiace... )  a bežné pracovné pomôcky (blok  na zmatnenie tipov, paleta na miešanie farieb...). Materiál k práci: farby, tipy Vám budú k dispozícii poskytnuté zdarma v rámci seminára. Účasť modelu nie je nutná, výuka prebieha na tipoch. Na školení môžu byť prítomní iba platiaci účastníci. Počas školenia je možnosť  zakúpiť si výrobky zn. Magnetic s 10% zľavou.

Po ukončení seminára účastníci  obdržia certifikát o absolvovaní kurzu. Maximálny počet účastníkov je 15 ľudí. Záloha na kurz 50% z ceny kurzu je 1  týždeň pred začiatkom kurzu. V cene kurzu je zahrnuté občerstvenie počas dňa (káva, čaj, nealko). Obed nie je zahrnutý v cene.

Pre bližšie informácie  ohľadom školenia sa prosím informujte 


telefonicky na tel. číslach 0903/785882 a 0905/682481 alebo  
prostredníctvom e-mailu  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ,
www.magnetic-nail-design.sk

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2018 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.