Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

World MAGNETIC Gelpolish Day 2014

half-page-online-ad

Magnetic Nail design Vás pozýva na celosvetovú promo akciu bezplatných seminárov Gelpolish Day . Všetci MAGNETIC distribútori  sa zjednotili a organizujú túto jedinečnú akciu !Nezáleží na tom, či ste v Južnej Afrike, v Rusku alebo niekde v Európe, kontaktujte svojho MAGNETIC  distribútora a prihláste sa na túto jedinečnú akciu!
Taktiež na Slovensku sa v tento deň  organizujú bezplatné semináre, na ktoré Vás srdečne pozývame!

Bezplatný Gelpolish Workshop sa uskutoční v pondelok 14. októbra v týchto časoch:
1. Dopoludňajši 10:00 - 12:00 (BA, BB, TV)
2. Podvečerný 18:00 - 20:00 (BA, BB, TV, TN)

Gelpolish ponúka jednoduchú aplikáciu na nechty s kvalitou a trvanlivosťou UV gélu. Umožní Vám ponúknuť rýchlu službu s jedinečným výsledkom. Nejedná sa o nič zložitého - lak sa ľahko aplikuje integrovaným štetcom na upravený prírodný necht. Štetček svojím plochým tvarom zaručuje precíznu prácu bez preťahovania a nepresností pri lakovaní. Výsledkom je rovnomerne nanesený Gelpolish zvolenej farby, ktorý má skvelý lesklý vzhľad a vydrží na nechte bez poškodenia 2-3 týždne. Gelpolish je tiež veľmi obľúbený v pedikúre, pretože dokáže v krátkom čase vytvoriť efektný a permanentný vzhľad na nechtoch nôh.

Gelpolish je  služba, ktorá Vám  môže tiež priniesť novú generáciu zákazníkov do Vášho salónu, ženy, ktoré majú dokonalé prírodné nechty a nechcú umelé nechty.

Aplikácia Gelpolishu je rýchla a netrvá zvyčajne dlhšie ako pol hodiny. Nechty sú okamžite suché a odolné voči oteru, čo ocení každá zaneprázdnená zákazníčka. Krátky čas služby je výhodou ako pre zákazníčku tak aj pre Vás.
Pred aplikáciou Gelpolishu odporúčame vykonať obvyklú manikúru a úpravu prírodných nechtov.

Všetko, čo budete potrebovať so sebou, je len modelka. Potrebný materiál je v réžii Magnetic Nail Academy.

Vyberte si čas, ktorý vám vyhovuje a prihláste sa čo najskôr na bezplatný workshop u Vášho Magnetic trénera. Počet miest je obmedzený!

Odvážte sa byť súčasťou niečoho, čo tu ešte nikdy  predtým  organizované nebolo!

Každý účastník obdrží ako darček poukážku na nákup Gélpolishov so zľavou 5%.

Tím MAGNETIC

Kontakty: Bratislava: 0905/682481, 0903/785882, Trenčín: 0907/508306, Trebišov: 0907/202447, Banská Bystrica: 0911/112584

Aktuálne termíny kurzov a školení na ktoré sa môžete prihlásiť 

Žiadne udalosti
Ak máte záujem o školenie, prosím vyplňte nasledujúci formulár, napíšte o aký druh školenia máte záujem a v akom termíne.
Vaše meno
Vaša e-mailová adresa
Predmet správy
Obsah správy
Vypočítajte a napíšte výsledok
Copyright © 2011 - 2018 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.