Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Nechtové štúdio Danail Bratislava

Francúzska manikúra - modeláž gélom na šablóny

 
Obr. 1.:
Pripravte si nechty ako zvyčajne. Uistite sa, že ste urobili dôkladne, aby bola zabezpečená maximálna priľnvosť gélu. Očistite necht, jemne zatlačte kožtičku späť a odstrániť prebytočnú kožu z nechtovej platničky. Prírodný nechet skráťte a potom odstráňte lesk z prírodných nechtov. Odstráňte všetok prach a znovu očistite nechtovú platničku. Potom umiestnite Magnetic Salon šablóny  pod voľný  okraj prírodného nechtu.

Obr. 2.:
Ak umiestnite šablónu správnym spôsobom, vytvorí sa hlboká c-krivka. Otvorte šablónu v hornej časti a potom ľahko pritlačte na bokoch šablóny, čo spôsobí, že C-krivka bude ešte hlbšia ako obyčajne. To je dôležité najmä pri práci s gélom
Obr.3:
Vymodelujte  tvar nechtu tenkou vrstvou gélom štandard Builder Gel Clear, použitím štetca na gél č. 6. Potom krátko nechajte vytvrdiť nechty v UV lampe.

Obr. 4.:
Teraz nechty spinčujeme jemným tlačením s pinzetou. Použite gélové svorky, aby ste zabezpečili že produkt  ostane v danom tvare počas polymerizácie, Neechajte vytvrdiť v UV lampe 2-3 minúty.

Obr. 5.:
Vyberte si vhodný farebný odtieň kamuflážneho gélu na predĺženie nechtovej platničky „ Extender gél“  na základe farby pleti klientky a štetcom Click On Oval predĺžte nechtovú platničku. Nechajte vytvrdiť v UV lampe 2 minúty.

Obr. 6.:
Na domodelovanie nechtového lôžka použijeme gél Sculpting Gel Pink alebo Standard Builder Gel Pink. Vzhľadom k farbe gélu (mliečna ružová), budú prechody medzi použitím kamuflážneho gélu a prírodným nechtom neviditeľné.

Obr. 7.:
Odstráňte lepkavú vrstvu po polymerizácii prípravkom Finishing Wipe a vatovými tampónami.
Obr. 8.:
Pilníkom Emery Board 100/180 vytvarujte líniu úsmevu do perfektného tvaru. Odstáňte prach s nechta prípravkom Nail Cleanser.

Obr. 9.:
Aplikujte gél Scupting Superwhite Gel na voľný okraj nechtu malým štetcom, aby ste mohli pracovať čo najprecíznejšie. Pri veľmi pigmentovaných géloch ako je tento, aplikujte gél v tenkej vrstve, aby sa zabezpečilo dokonalé vytvrdenie – 3 minúty.
Obr. 10.:
Aplikujte druhú vrstvu bieleho gélu tak, aby hrúbka bielej špičky bola rovnako vysoká ako predĺžené lôžko (kamuflážny gél). Nechajte krátko (30-40 sekúnd) vytvrdiť v UV lampe.

Obr. 11.:
Nechty ponocou gélových svoriek spinčujeme a necháme vytvrdiť dokonale v UV lampe 3 minúty. Odstráňte lekavú vrstvu tekutinou Finishing Wipe a nechty vytvarujte pilníkmi správnym spôsobom do tvaru.
  Obr. 12.:
Penovým pilníkom Smooth Operator odstráňte hlboké ryhy po pilníkoch. Potom odstráňte všetok prach z nechta a očitite tekutinou Nail Cleanser. Ubezpečte sa, že nechet je úplne bez prachu pred aplikáciou poslednej vrstvy gélu.

Obr. 13.:
Aplikujte záverečný lesk Top Gél alebo bezvýpotkový lesk Supreme Finish. Podľa potreby gélu nechajte vytvrdiť v UV lampe 2-4 minúty.

Obr. 14.:
Konečný výsledok.
Copyright © 2011 - 2018 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.