Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Nail art je trend a Magnetic vie, kam trend smeruje. Každú sezónu Magnetic predstavuje nové materiály, ktoré podnecujú Vašu fantáziu. Či už robíte bežný komerčný nail art, časovo náročné dekorácie v štýle haute couture alebo iba kreslíte na nechty – Magnetic ponúka vynikajúce produkty pre každého.

Laky Stripe It Stripe It je kolekcia vysoko lesklých, trvanlivých lakov v malých 15 ml baleniach. Veľmi tenký štetček umožňuje jemnú a presnú kresbu nail art.

Kolekcia obsahuje cez 50 farieb: základné, odvodené, s glitrami a bez. Aj tieto laky sú každoročne doplňované o nové odtiene

Akrylové farby vodou riediteľné Spectrum Nail Art Paint sú akrylové, vodou riediteľné farby dostupné v základných, odvodených a trendových farách aj ako metalízy. Štetec sa dá po použití jednoducho očistiť vo vode. Farby môžu byť navzájom miešané pre dosiahnutie vhodného odtieňa.

Celkom 42 farieb je dostupných jednotlivo v 20 ml baleniach alebo v sadách po 8 farieb

Stardust Glitters Stardust Glitters je veľmi jemný hologramový trblietavý prášok dostupný v 20-tich farbách.

všetky môžu byť miešané s gélmi, akrylom aj s lakmi na nechty

Nálepky, kamienky Kolekcia kamienkov rôznych tvarov a veľkostí, perličiek, guličiek, slzičiek a kvetiniek je takmer nekonečná. Všetky veľkosti sú dostupné v 12 farbách a aj ako hologramové. Pre super rýchly Nail Art Magnetic ponúka samolepky v rôznych prevedeniach. S kamienkami alebo bez, ploché alebo 3D, perleťové, hologramové alebo s vianočnými motívmi. Skúsené Nail Art dizajnérky môžu nájsť svoju inšpiráciu v multifunkčných produktoch ako sušené okvetné lístky, lastury, polodrahokamy, fólie, vlákna, keramické ružičky a ďalšie.

Magnetic samozrejme pravidelne rozširuje a doplňuje ponuku podľa aktuálnych trendov

Swarovski kamienky Vášmu Nail Artu dodajú kamienky vyrobené z pravých Swarovski kryštálikov ten pravý luxusný vzhľad. Pre ich pekné ostré hrany a brúsenie žiaria ako skutočné diamanty. V ponuke sú tieto kamienky v 17 farbách a v rôznych veľkostiach.

Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.