Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Dobre a zdravo vyzerajúce ruky sú dôležitou súčasťou krásy a osobnej hygieny. Súčaťou práce nechtovej dizajnérky je aj starostlivosť o pokožku rúk svojich klientov. V konečnom dôsledku, ani tie najkrajšie vymodelované a nazdobené nechty nevyzerajú pekne, ak je pokožka rúk suchá, popraskaná alebo začervenalá.

To je dôvod prečo Magnetic vyvinul radu prípravkov pre starostlivosť o pokožku rúk, ktorá umožňuje nechtovým techničkám sa líšiť od konkurencie a tým zýšiť svoj obrat.

Všetky produkty pre manikúru Magnetic vyrába s najväčšou starostlivosťou, kde použitie prírodných surovín je prvoradým cieľom. Percento prírodných zložiek a ich účinkov je veľmi vysoké, porovnateľné s hladinami, ktoré sú používané v kozmetike určenej pre starostlivosť o tvár. Výsledky týchto kozmetických účinkov sú jasne viditeľné. Predovšetkým hydratačné zložky zabezpečia pokožke dlhodobú hydratáciu. Čerstvá vôňa bude apelovať na zmysly všetkých zákazníkov. V ponuke sú výrobky pre salónne použite ako aj v spotrebnom balení, vhodné pre maloobchodný predaj.

Výrobca:
Magnetic Nail Design
Výsledok 1 - 5 z 5

Starostlivosť o pokožku rúk

Hand Wash & Soak 200 ml

Hydratačný a antiseptický gél na...

Zobrazenie cien a nákup len pre registrovaných.

Detaily produktu

Výživný krém na nechtovú kožičku 15 ml

Výživný krém na kožičku okolo nechtov s...

Zobrazenie cien a nákup len pre registrovaných.

Detaily produktu

Sklenený pilník

Zobrazenie cien a nákup len pre registrovaných.

Detaily produktu

Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.