Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

manipure-banner-200

manipure-komplet

Magnetic predstavuje nový produktový rad prípravkov na ruky - hydratačné a ochranné krémy, masážne masky, gélový píling a umývacia emulizia - všetko v 3 jemných parfumáciach podľa vkusu a nálady klientky. Ideálne výrobky na poskytnutie relaxácie vo Vašom salóne pri procedúre Wellness manikúra.

Ako si vybrať?
Pokožka vašich rúk je každodenne veľmi zaťažovaná. Voda, nízke teploty a čistiace prostriedky spôsobujú to, že je pokožka suchá a začervenaná. Pre správnu ochranu vašich rúk je potrebné pokožku pravidelne ošetrovať hydratačným krémom. Magnetic krémy obsahujú účinné zložky, ktoré zachovajú vašu pokožku hydratovanú. Je to najmä olej z obilných klíčkov, panthenol, jojoba a keratín. V nechtovom salóne sú tieto krémy  neoceniteľným produktom pre domácu starostlivosť každej zákazníčky. Používajte krém pravidelne, aspoň dvakrát denne, najlepšie ráno a večer, podobne ako denné a nočné krémy na pleť.

Užite si vône
Rada prípravkov MANIPURE sa dodáva v troch rôznych parfumáciach:

Lavender & Wild Flower, Peach & Patchouli a Aloe Vera. Počas dňa sú vaše ruky v častom kontakte s tvárou, preto je vôňa krému veľmi dôležitá. Hoci je vôňa veľmi jemná, má veľmi dôležitý a pozitívny vplyvna vašu náladu.
Je v priamom spojení s vaším mozgom a vďaka tomu si môžete vôňu spájať s rôznymi spomienkami a neskôr si ich vybavovať. Emócie ako láska, vášeň, radosť, rovnako ako výber partnera sú rozvíjané práve vďaka vôňam.

Magnetic Manipur rada je dostupná v kabinetnom balení s dávkovačom o obsahu 470 ml alebo v praktickej tube 110 ml. Zakúpte si trituby, jednu do kúpeľne, jednu do kuchyne a jednu majte stále vo vašej kabelke. Používajte krém po každom domácom upratovaní alebo umývaní riadu. Vaše ruky tak budú stále krásne, mladé a zdravo vyzerajúce.

Výrobca:
Magnetic Nail Design
Výsledok 1 - 3 z 3

Manipure

Bath Bombs 24ks -penivé guličky

"Jemné zosvetlenie a čistiaci penivý...

Zobrazenie cien a nákup len pre registrovaných.

Detaily produktu

Pílingový gél 250ml -Levanduľa

"Jemný a hydratačný píling"

Zobrazenie cien a nákup len pre registrovaných.

Detaily produktu

Emluzia Wash & Soak 250ml - levanduľa

"Naturálne voňajúca čistiaca...

Zobrazenie cien a nákup len pre registrovaných.

Detaily produktu

Copyright © 2011 - 2018 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.