Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Tak ako maliar potrebuje k svojej práci kvalitný štetec, tak i základnou pomôckou nechtového dizajnéra je práve štetec. A prečo je tak veľmi dôležitý a podstatný? Pretože štetec nám umožňuje precízne pracovať s hmotou, ktorú si zvolíme a vytvárať dokonalé umelecké dielo.

Za každým skvelým umelcom je skvelý štetec!!!

Magnetic - Nail Care Designed for Professionals sa potvrdzuje samozrejme aj pri ponuke štetcov. Magnetic ponúka štetce prvotriednej kvality \"Kolinsky\". Nie nadarmo sa hovorí: \"Štetce \"Kolinsky\" - kráľovská kvalita. Tieto štetce sú ručne vypracované s mimoriadnou starostlivosťou. Prírodné štetiny z vlasov mladého červeného sobola sú pevne upevnené v bezšvovej hliníkovej koncovke. Prírodné štetiny sú veľmi oddolné voči chemikáliám, ich unikátne kapilárne vlastnosti a pružnosť umožňujú vytvárať tú najjemnejšiu prácu.

Keďže štetce \"Kolinsky\" sú finančne náročnejšie, venujte im náležitú starostlivosť.

Starostlivosť o štetce:
Kedže štetce zn. Kolinsky sú finančne náročnejšie, venujme im starostlivosť po každom použití.
Pri čistení dbajte na tieto rady:
- pri akrylovom systéme čistite štetiny i počas práce tekutým čističom na to určeným - Brush cleaner- ten rozpustí aj tie najmenšie čiastočky akrylovej hmoty po úplnom ukončení práce, riadne štetiny vyčistíme, vyutierame ich buničitou vatou a vovomerne položíme na pracovný stôl, vhodné je ich zabaliť do papierového obrúska
- vlas prstami vytvarujeme do hľadného tvaru, chĺpky štetca musia držať pokope. Štetec nikdy nesušíme na radiátore, nadmerné teplo štetiny presuší a tým sa urýchli ich opotreboovanie
- pri gélovom systéme modelovania požívame na čistenie štetca Cleanser. Taktiež si očistíme štetiny buničitou vatou a vytvarujeme si prstami ich tvar.

V ponuke štetcov sa nachádzajú rôzne série či už v japonskom štýle alebo klasické oválne štetce od firmy Kolinsky, vyrábané z najkvalitnejšej svištej srsti.

štetce pre gélový, akrylový systém a nail art variácie

Vaše obľúbené štetce môžete mať uložené v kovovom púzdre na osem kusov štetcov, ktoré nájdete v našom katalógu spolu s ostatnými praktickými pomôckami.

stante sa umelkyňou so štetcami Magnetic

Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.