Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Modelovanie nechtov akrylom

Medzi najpopulárnejšie spôsoby modeláže umelých nechtov patrí akrylová a gelová metódy. Jednotlivé metódy sa od seba líšia len používaným materiálom, ale vo výsledku nechty vyzerajú rovnako a napodobňujú prírodné nechty.

Modelovanie akrylových nechtov sa vykonáva miešaním  akrylového prášku a špeciálnej tekutiny – liquidu (monoméru). Na rozdiel od gélu akryl schne na vzduchu. Nie je potrebného vytvrdzovať v UV lampe. Modelácia sa vykonáva buď na tipy (umelé nechty, ktoré sa nalepia na prírodné nechty) alebo na šablóny. Materiál má svoj typický „zápach“, čo pre niektoré klientky môže vzbudovať pociť škodlivosti. Nemusíte sa však báť, práca s akrylom nie je zdraviu škodlivá!
Klientky majú bohužiaľ z minulosti zlé skúsenosti s akrylom. Kedysi a bohužiaľ ešte stále aj dnes v niektorých štúdiách sa používali prípravky, ktoré boli agresívnejšie voči prírodným nechtom a klientky mali pocit, že im to ničí prírodné nechty, že vymodelované nechty akrylom sú príliš hrubé. V našom salóne používame akrylový systém zn. MAGNETIC, čo je špička v akrylovom systéme na našom trhu. Nepoužívame agresívne prípravky, ktoré môžu stenšiť nechtovú platničku! Vymodelované nechty akrylom musia byť presne také isté hrubé ako gélové, vy ako laik nerozoznáte rozdiel medzi týmito  technikami modelovania!
Akryl ako materiál je tvrdší ako gél, takže sa hodí pre klientky, ktoré vykonávajú náročnejšu ručnú prácu, je vhodnejší pre väčšiu záťaž rúk.
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.