Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Doplňovanie odrastov

Aby umelé nechty vždy pekne vyzerali a dobre sa držali je veľmi dôležité si včas urobiť doplnenie nechtov. Ide o to, že správne vymodelované nechty majú určitú architektúru: stresová zóna a tak zvaný oblúčik nechtu zaručujú jeho pevnosť a stabilitu. Postupne prírodné nechty odrastajú a spolu s nimi sa posúvajú dôležité body nechtov. Ako následok nechty sú krehkejšie a náchylnejšie a pri náraze môžu jednoducho prasknúť a zlomiť sa. Okrem toho odrastá nevyzerajú pekne. Tomu všetkému sa dá predísť včasnou korekciou nechtov.
Čas medzi doplneniami je u každej klientky individuálne, každému nechty rastú s inou rýchlosťou. Niekto potrebuje si nechať urobiť korekciu za 2 týždne, niekto vydrží až 5 týždňov. Obyčajne sa doplnenie odporúča robiť každé 3-4 týždne, pritom raz za čas sa odporúča dať dole nechty a nechať si vymodelovať nové.
Jedným z ďalších problémov zmeškanie včasného doplnenie nechtov je vznik takzvaných odchlipov a vzduchových bubliniek  v oblasti kutikuly a bočných valov z dôvodu oslabenej stability nechtov.
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.