Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Manikúra

Vizitkou každej ženy sú dokonale upravené nechty. Nikdy nemáte príležitosť urobiť dvakrát prvý dojem. práve ruky a nechty majiteľku predstaví a vypovie o nej veľa dôležitých maličkostí. Preto je potrebné venovať sa starostlivosti o nechty a ruky pravidelne a dôkladne.
Každodenné namáhaniu pokožky rúk, či už v zamestnaní či pri domácich prácach, prispieva k lámavosti nechtov, tvorbe zádery a celkovému vysušeniu rúk.

Počasie tiež hrá do určitej miery svoju úlohu. V každej ročnej dobe musíme pokožke rúk a tým aj nechtom venovať dostatočnú starostlivosť.

Základná manikúra mokrá  zahŕňa tieto procedúry: definfekcia rúk, upravenie prírodných nechtov do požadovanej dĺžky a tvaru,kúpeľ rúk na zmäkčenie kožičky, aplikácia príprvku na zmäkčenie kožičky a jej následna úprava (zatlačenie, očistenie nechtovej platničky, prípadné odstránenie záderov), vyleštenie povrchu nechtovej platničky do vysokého lesku. V prípade požiadavky sa následne aplikuje lak na nechty (spevňovací, farebný a záverečný Top lak).

Suchá manikúra zahŕňa tie sté procedúry a postupy, avšak na rozdiel od mokrej manikúry, kde ruky sa namáčajú do kúpeľa, suchá manikúra sa vykonáva na sucho a  na odstránenie a zatlačenie kutikuly sa používa prípravok na zmäkčenie kožičky, aby bola s ňou ľahšia manipulácia a na samotné zatláčanie kutikuly sa používajú buď klasické nástroje (pusher, pomarančová drievko alebo aj  elektrická brúska a špeciálne nádstavce na manikúru. Následné úpravy sú tie isté ak pri klasickej mokrej manikúre.
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.