Danail
Magnetic
Web zrealizovala firma holdysoftware.sk
 x 
Prázdny košík

Zdobenie nechtov

Každé nechty sú oveľa krajšie, keď sú určitým spôsobom ozdobené, keď sú ozdobené vkusne je ešte lepší. Spôsobov zdobenie nechtov je naozaj veľa, hlavne aby design bol vykonaný na patričnej úrovni. Pri zdobení nechtov by sme nemali preháňať, preplácané nechty nepôsobia dobre. Okrem toho by sme mali obracať na naozaj profesionálne nechtové salóny, kde pracujú profesionálne nechtové dizajnérky, ktoré navštevujú odborné kurzy a školenia a vo svojom odbore sa stále zdokonaľujú. O úrovni nechtového salónu okrem iného svedčí aj to, či sa dizajnérky zúčastňujú nechtových súťaží a dostávajú sa na popredné miesta.

Dizajn nie je všetko, veľmi dôležitý je aj správny tvar nechtov. Bohužiaľ niektoré dizajnérky sa snaží kvietkami "zakamuflovať" nešikovne vymodelované nechty. Elementy zdobenie nechtov by mali dopĺňať celkový vzhľad a nie nahrádzať ho.

K najpopulárnejším druhom designov patrí ručná maľba, čínska maľba, priestorové 3D akrylové zdobenie, gélový dizajn, dekor dizajn. V poslednej dobe stále populárnejší je akvarelové maľba - maľba jemných polopriehľadných kvetov akvarelovými farbami. Každý dizajn dozdobia jemné prekreslenie a kamienky Swarovski.

Pri zdobení gélových nechtov je v súčasnosti k dispozícií široká škála metód zdobenie. Za najčastejšie využívanú metódu zdobenia sa považuje zdobenie farebnými gélmi, ktorých použitie je kreatívne a poskytuje množstvo farebných kombinácií. Farebné UV gély majú dobrú konzistenciu, ľahko sa s nimi zdobí, pričom nestekajú po nechtoch.
V mojej ponuke nájdete množstvo odtieňov farebných gélov od pastelových, neónových až po farebné trblietavé gély, alebo gély s metalickým odleskom. Je len na Vašej fantázií z ktorých farieb a akú kombináciu si vyberiete.
Veľmi obľúbeným pomocníkom pri zdobení gélových nechtov sú trblietavé prášky, hologramy, konfety, kamienky, flitre, drvené mušle, omietky, fólie, krajky a iné. Stačí len pustiť uzdu fantázie a táto široká ponuka sortimentu Vám môže ozdobiť Vaše nechty.
Najmladšou technológiou zdobenia je tzv. One Stroke zdobenie, kde sa využívajú špeciálne akrylové farby, ktoré majú veľmi dlhú trvácnosť a dobrú priľňavosť. Ide o zdobenie jedným ťahom, prevažne kvetinových vzorov. Efekt je zaujímavý najmä tým, že jedným ťahom vieme umožniť tieňovanie niekoľkých tónov farieb.
Technika zdobenia akvarelovými farbami tiež patrí medzi novinky v trendoch zdobenia. Akvarelové farby boli vyvinuté nechtovými dizajnérkami z Ruska a ide o veľmi pigmentované, sýte a trvácne farby. Znalosť rozotierania pigmentov a farbív je veľmi stará. Môžeme ju sledovať už v najstarších prejavoch ľudskej kultúry. Najviac sa využívala v Japonsku a v Číne, kde sa takto zdobili dekoratívne predmety a závesné obrazy.
Ja Vám ponúkam možnosť vyskúšať si túto zaujímavú techniku na Vašich nechtoch.
Copyright © 2011 - 2017 Profesionálne nechtové štúdio Danail. Všetky práva vyhradené.